Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

MEDIA EXPERT

Przeglądaj gazetkę

Dla polskiego konsumenta chcącego kupić smartfona, telewizor czy komputer jednym z pierwszych wybranych sklepów jest Media Expert. Marka ta osiągnęła w naszym kraju niebywały sukces. Jej ogromną zaletą – o której wiele osób nie wie – jest fakt, że to nasza rodzima firma. Jej początki sięgają lat 90. ubiegłego wieku, a wywodzi się ze Złotowa –  niewielkiego miasta w Wielkopolsce.

Polski sukces wśród elektromarketów

W tamtym czasie niewielka rodzinna firma chcąca ułatwić ludziom dostęp do nowych technologii raczej nie oczekiwała tak ogromnej ekspansji. Obecnie Media Expert to ponad 460 marketów oraz ponad 9000 zatrudnionych pracowników. 

Już w pierwszych latach swojego działania (pod obecnym szyldem marka istnieje od 2002 roku – od 2012 jako spółka akcyjna) Media Expert tworzyło sieć sprzedaży na terenie całego naszego kraju – lokalizując swoje sklepy przede wszystkim w miastach powiatowych. 

Z roku na rok firma coraz bardziej rozszerza swój zasięg. W 2015 roku mogła się ona pochwalić “tylko” około 300 placówkami, a w 2020 już 460.

Codziennie niskie ceny…

Media Expert to bardzo ważny reklamodawca w polskich mediach. Oryginalne koncepcje na spoty reklamowe oraz wyjątkowe hasła są bardzo często nadawane zarówno w telewizji i internecie, jak i bardziej tradycyjnych radiu czy lokalnej prasie. 

Bardzo częste powtarzanie kontrowersyjnych reklam sprawia, że ten model promocji firmy ze Złotowa bywa częstym obiektem krytyki widzów, ale jednocześnie doskonale buduje tożsamość marki i sprawia, że klienci o niej pamiętają. 

Szeroka oferta Media Expert 

Za pozycję lokalnego lidera na rynku odpowiadają aspekty takie jak niskie ceny i rozpoznawalność marki, ale także szeroki wybór produktów. Dotyczy to także najnowszych i najpopularniejszych produktów. 

Wszystkie urządzenia sprzedawane w Media Expert dostarczane są z oficjalnych kanałów dystrybucji i posiadają gwarancję producenta.

Firma jest od lat nagradzana prestiżowymi tytułami takimi jak Laur Klienta Grand Prix. 

W elektromarketach sieci Media Expert zakupów można dokonywać także na raty, a partnerami strategicznymi w tym kontekście są banki Santander oraz Credit Agricole. 

Bogata oferta najnowszych sprzętów RTV i AGD bardzo często uatrakcyjniana jest poprzez wyjątkowe promocje i rabaty. Obniżki w Media Expert pojawiają się cyklicznie i bardzo często pozwalają zaoszczędzić wysokie sumy – szczególnie przy zakupie kilku produktów. Regularne śledzenie najnowszych gazetek promocyjnych Media Expert umożliwia wyłapanie najlepszych okazji i zakup nowoczesnych komputerów, smartfonów czy też sprzętu AGD w wyjątkowo niskich cenach. 

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog