Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

MEDIA MARKT

Przeglądaj gazetkę

MediaMarkt to sieć marketów RTV i AGD posiadajacy w swojej ofercie szeroki asortyment elektroniki użytkowej i jest liderem na rynku nowoczesnych technologii. Sieć salonów MediaMarkt powstała w 1979 roku w Niemczech. Obecnie na rynku znajduje się ponad 750 salonów w 14 krajach Europy, w tym ponad 80 w Polsce.

Asortyment

MediaMarkt oferuje swoim Klientom szeroką gamę produktów, także premierowych. W salonach sprzedaży znajdziemy dziesiątki tysięcy produktów. Nowoczesne urządzenia, modne i praktyczne akcesoria – właśnie takie produkty znajdziemy w salonach sprzedaży. Z MediaMarkt urządzimy zarówno dom czy mieszkanie jak i biuro. Sklepy oferują także artykuły i akcesoria pozwalające na realizację hobby, pasji i spędzanie czasu wolnego.

Najnowsze trendy

Firma MediaMarkt na bieżąco śledzi światowe trendy i zgodnie z nimi modernizuje powstałe już salony sprzedaży oraz tworzy nowe. Produkty na sklepach eksponowane są w taki sposób, aby było możliwe ich przetestowanie przez Klienta i jak najlepsze poznanie technologii. Nieodłącznym elementem salonów sprzedaży jest inspirująca aranżacja, która prezentuje produkty i akcesoria w najlepszy możliwy sposób. 

Klub MediaMarkt

Przynależność do Klubu MediaMarkt to same korzyści: kupony rabatowe, nagrody, wydłużony o 45 dni termin zwrotu towarów oraz historia zakupów online. Posiadając dostęp do klubu nie ma potrzeby przechowywania paragonów za zakupione towary – cała historia naszych zakupów znajduje się na naszym koncie. Do klubu MediaMarkt można dołączyć za pomocą strony internetowej www.mediamarkt.pl/klub lub w sklepach stacjonarnych.

Karty podarunkowe

MediaMarkt oferuje zakup kart podarunkowych. Są to papierowe karty przedpłacone (tzw. pre-paid), które możemy kupić za określoną kwotę i mieć na własny użytek lub podarować bliskiej osobie. Karta zostaje doładowana za określoną sumę pieniędzy przez pracownika sklepu. MediaMarkt idąc w stronę ekologii zamieniło karty plastikowe na papierowe. Karty podarunkowe są honorowane w każdym sklepie stacjonarnym na terytorium Polski. Istnieje możliwość sprawdzenie stanu konta karty podarunkowej w każdej chwili na stronie internetowej sklepu oraz w sklepach stacjonarnych.

E-sklep

MediaMarkt oferuje swoim Klientom robienie zakupów online – bez wychodzenia z domu. Klient wybiera produkty, które go interesują, dodaje je do wirtualnego koszyka, dokonuje płatności kartą płatniczą lub przelewem i oczekuje na kuriera. Możliwy jest także zakup towaru przez internet i odbiór w wybranym salonie sprzedaży. 

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog