Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

SUPER – PHARM

Przeglądaj gazetkę

Super-Pharm to sieć marketów typu 3w1 – łączy aptekę, drogerię oraz perfumerię w jeden sklep. Autorem takiej strategii sklepu był kanadyjski farmaceuta Murray Koffler, jaki pierwszy własny sklep utworzył w latach 60 ubiegłego wieku, tymczasem pierwszy sklep pod szyldem Super-Pharm powstał właśnie w 1978 roku. W Polsce pierwszy sklep sieci Super-Pharm został utworzony w 2001 roku w Warszawie. Teraz na obszarze całego kraju powstało 64 punktów sieci marketów Super-Pharm znalezionych zwłaszcza w galeriach oraz centrach handlowych.

Sklepy Super-Pharm

Super-pharm to sieć marketów gromadząca parfumerię, drogerię i aptekę w jednym miejscu. Oryginalna mieszanka artykułów drogeryjnych, parfumów, duży wybór artykułów do pielęgnacji skóry, cery ciała, włosów, paznokci, stóp i leki o najdoskonalszej jakości oraz po korzystnych cenach – w tenże sposób można określić propozycję, jaka czeka na każdego konsumenta trafiającego do jednego sklepu Super-pharm na obszarze całej Polski.

Co proponuje Super-Pharm?

Sieć sklepów Super-Pharm proponuje wszystkie artykuły z dziedziny drogeryjnej. Dla kategorii żeńskiej oferowane są kosmetyki do makijażu znanych firm. Super-Pharm ma także różne perfumy i środki do higieny osobistej. Nie zabraknie również propozycji dla męskiej części społeczności, ponieważ proponują podzielone męskie zapachy i kosmetyki do golenia. W gazetkach promocyjnych Super-Pharm wybrane są najlepsze artykuły dedykowane do normalnego użytku.

Super-Pharm bieżące promocje

Super Pharm to funkcjonująca od lat 60-tych sieć marketów łączących w sobie aptekę, drogerię i perfumerię. Najpierw jej placówki znajdowały się tylko w Izraelu, z biegiem lat spółka zwiększyła własną działalność na Polskę oraz Chiny. Jej dużym sukcesem jest sprawne powiązanie klasy niepowtarzalnych artykułów z niewielką ceną. Jeśli pragniesz się o tymże przekonać na własne oczy starczy, iż zapoznasz się z aktualną gazetką promocyjną. W sklepach Super-Pharm odnajdziesz artykuły, jakie spowodują, iż poczujesz się pięknie oraz zdrowo.

Promocje z kartą Lifestyle

Sklepy Super-Pharm proponują także własnym konsumentom program o nazwie Lifestyle. Uczestnicząc w nim dostajemy specjalistyczną kartę, na jakiej zbieramy punkty za zrobione zakupy. Program zapewnia również konsumentom szansę na kupienie artykułów w specjalnych, super zaniżonych cenach. Wszelkie artykuły objęte ową promocją odnaleźć można na stronie internetowej Super-Pharm, w zakładce programu. Karta programu Lifestyle zapewnia także szanse na korzystanie z kuponów rabatowych dostępnych przez stronę internetową Super-Pharm.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog