Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

ZIKO

Przeglądaj gazetkę

Ziko to sieć, jaka stosuje w sobie zalety sklepu kosmetycznego z elektroniczną poradnią dermatologiczną. Robiąc zakupy w sklepie internetowym Ziko, nie jesteśmy skazani na automatyczne, nieprzemyślane wybory. Asortyment Ziko Dermo opływa w profesjonalne dermokosmetyki, jakie usprawnią jakość naszej skóry i zdrowia, natomiast w ich wyborze wspomoże nas wirtualna konsultantka, z jaką możemy porozumieć się za pomocą formularza bądź mailowo. W Ziko Dermo często realizowane są bezpłatne dermokonsultacje, w trakcie których można nie jedynie wypróbować artykuły oraz kupić je w promocyjnych cenach, ale również skorzystać z profesjonalnych porad zespołu.

Apteki Ziko

Ziko to jedna spośród najbardziej popularnych polskich sieci aptecznych. Spółka ZIKO to ZIKO Apteka i ZIKO Dermo. Jak już same nazwy sugerują, w każdym sklepie ZIKO Apteka odnajdziemy niewątpliwie wszystkiego typu lekarstwa oraz pomoce lekarskie, specjalistyczny zespół, tańsze zamienniki kosztownych leków, pojemniki dla przeterminowanych lekarstw i chociażby zakątek dla małych, aby zaspokoić rodziców, jacy w spokoju pragną załatwić niezbędne zakupy i dzieci, jakie wtedy mogą się bawić w bezpiecznej powierzchni bez lekarstw lub pozostałych niebezpieczeństw.

Ziko to korzystna propozycja, duży wybór i najwyższe kanony obsługi. Komfort oraz radość pacjentów są najistotniejsze dla Ziko. Prócz aptek spółka prowadzi także sprofilowane punkty dermokosmetyczne Ziko Dermo, proponujące najdoskonalszej klasy kosmetyki apteczne i profesjonalne doradztwo sprofilowanych dermokonsultantek Ziko, wybierających artykuły do osobistych potrzeb Konsumenta.

Ziko klub

Specjalne korzyści oczekują na konsumentów, jacy zdecydują się dołączyć do Ziko klubu. Po przystąpieniu dostają oni specjalistyczną kartę klubowicza, natomiast punkty zgromadzone za zakupy w Ziko Dermo wymieniają na nagrody z katalogu. Każde wydane 4 złote to 1 punkt. Dodatkowo wszystkim klubowiczom sieć zapewnia dostęp do specjalistycznych promocji i stały dostęp do najświeższych nowości oraz danych, o jakich informuje za pośrednictwem wiadomości sms.

Gazetki promocyjne Ziko

Co tydzień Ziko organizuje promocje na artykuły popularnych firm, dzięki czemu można zaopatrzyć się doskonałej klasy leki oraz kosmetyki za niewielką kwotę. Żeby nie przeoczyć żadnej okazji polecamy przeglądanie gazetek promocyjnych apteki. Niewątpliwie w takich właśnie gazetkach często możemy znaleźć różnego rodzaju ciekawe promocje, dzięki którym możemy kupić określone artykuły w naprawdę niskich cenach.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog