Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

ABRA MEBLE

Przeglądaj gazetkę

Abra, to największa w Polsce nieproducencka sieć marketów meblowych. Funkcjonuje na rynku już 24 lata – została otwarta w Krakowie w 1990 roku. Teraz należy do Grupy Kapitałowej Steinhoff International Holdings Limited – założonego w 1964 roku niemieckiego potentata globalnego (grupa funkcjonuje w Europie, Australii, Oceanii oraz w południowej Afryce) na rynku meblowym oraz wnętrzarskim. Wcześniej Abra była częścią globalnego koncernu JD Group – do 2011 roku, gdy objął ją Steinhoff.

Sklepy Abra Meble

Pierwszy sklep Abra powstał w 1990 roku w Krakowie. Teraz sieć marketów Abra Meble już od prawie 30 lat funkcjonuje z efektami na naszym rynku meblarskim. Proponuje konsumentom duży asortyment mebli oraz dodatków, jakie są wygodne oraz praktyczne, natomiast ich ceny – niezwykle atrakcyjne. Wzornictwo produktów w Abra Meble jest reakcją na bieżące style i zawsze popularny, tradycyjny design. Sieć marketów Abra Meble należy do jednego spośród najważniejszych zagranicznych koncernów meblarskich – Steinhoff International Holdings.

Gazetka Abra Meble

Szukając wyjścia dla pokoju codziennego oraz jadalni, odnajdziemy mnóstwo kolekcji zróżnicowanych kolorystycznie oraz wzorniczo. Meble z tejże grupy wyróżniają się doskonałą klasą i dobrym wyborem produktów, jaki spowoduje, iż meble posłużą na lata, będą odporne oraz trwałe. Dzięki dużej palecie kolorystycznej wkomponują się w kompozycję każdego mieszkania i domu. Rozkładane stoły zagwarantują komfort używania podczas każdego posiłku, natomiast dzięki własnej wielofunkcyjności nadadzą się na każdą specjalistyczną okazję w domu.

Wierność się opłaca

Spółka, jak wiele pozostałych marketów prowadzi również program lojalnościowy pod nazwą Abra Domator. Każdy członek programu ma własną indywidualną kartę konsumenta, jaka upoważnia go do pewnych korzyści w zamian za gromadzone punkty. Punkty zbierane są zakupy – każde wydane 10 złotych to 1 punkt. Kiedy zgromadzimy 350 punktów możemy skorzystać z 5% upustu, tymczasem za 500 punktów dostaniemy aż 10% upustu. Również każdy członek programu uprzywilejowany jest specjalnymi propozycjami rabatowymi. Sklepy Abra prowadzą także atrakcyjną sprzedaż ratalną i proponują karty podarunkowe.

Promocje w sklepach Abra Meble: korzystaj z niższych cen

Ulotka promocyjna sklepu Abra Meble to urządzenie umożliwiające zaznajomienie się z najnowocześniejszą propozycją sieci. Poszukując danych mebli do naszych pomieszczeń, należałoby zobaczyć, jakie propozycje cenowe proponuje obecnie Abra Meble. Korzystanie z najnowocześniejszych gazetek przedstawiających aktualną propozycję sklepu Abra Meble uprości szukanie elementów urządzenia dostępnych w konkurencyjnych cenach.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog