Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

AGATA MEBLE

Przeglądaj gazetkę

Agata Meble a właściwie od 2016 roku Agata to polska sieć sklepów wielkopowierzchniowych, które oferują wyposażenie meblowe oraz elementy dekoracyjne do wnętrz. Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1952 jako Bytomskie Fabryki Mebli. Siedziba firmy po 21 latach od początku działalności została przeniesiona do Katowic i wtedy też jej nazwa została zmieniona na Katowickie Fabryki Mebli “Agata”. Po przemianach ustrojowych, w roku 1994 doszło do zmiany w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa i wtedy też nazwa została zmieniona na Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe “Agata” S.A. W roku 2015 nazwa zmieniona została na Agata Spółka Akcyjna. Obecnie 100% akcji należy do osób fizycznych.

Format funkcjonowania spółki Agata

Agata od lat funkcjonuje w oparciu o sieć salonów wielkopowierzchniowych, często składających się z dwóch kondygnacji, które przez lata prowadzone były pod nazwą Agata Meble, a obecnie od roku 2016 funkcjonują już jako salony Agata. Tworzone są one wzór salonu Agata funkcjonującego na terenie Katowic.Razem ze zmianą nazwy dokonano również pewnych zmian jeśli chodzi o logo. Podjęte zostały również działania, które pozwoliły na ujednolicenie wystroju wnętrz salonów, które zostały unowocześnione. Przeprowadzona była również kampania marketingowa w prasie telewizji i internecie. Obecnie sieć Agata posiada w całym kraju 29 salonów, które rozsiane są po całym kraju, funkcjonują przede wszystkim na trenie dużych miast.

Bogata oferta przygotowana przez sieć Agata

Sieć sklepów Agata posiada bardzo bogatą ofertę produktów, co wynika ze współpracy w sumie z ponad 250 różnymi producentami z Polski i zagranicy. Dla marki pracuje szerokie grono  doradców, projektantów i ekspertów, dlatego klienci mogą liczyć na pomoc przy wyborze atrakcyjnych rozwiązań do swojego wnętrza. W ofercie pojawiają się produkty, które pozwalają kompleksowo wyposażyć w meble pokoje dzienne, sypialnie, kuchnie czy jadalnie. Do tego szeroki wybór akcesoriów do aranżacji wnętrz, produktów służących dekoracji. Dzięki sieci salonów Agata każdy ma okazję stworzyć wnętrze, które spełniać będzie jego oczekiwania.

Świetnie rozwinięta sieć dystrybucyjna

Bogata oferta, szeroka sieć dystrybucyjna, współpraca z różnymi producentami, to wszystko sprawia, że klienci mogą liczyć na sprawną realizację każdego zamówienia a jednocześnie na tak duży wybór produktów, że każdy coś interesującego dla siebie znajdzie. W ofercie regularnie pojawiają się atrakcyjne oferty promocyjne, dlatego korzystając z gazetek reklamowych przygotowywanych przez sieć można zadbać o wyposażenie wnętrza przy zachowaniu niskich kosztów.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog