Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

AJ Produkty

Przeglądaj gazetkę

AJ Produkty to firma, która od początku swojej działalności za cel postawiła sobie przygotowywanie nowoczesnego wyposażenia dla biur, magazynów i zakładów przemysłowych. W ofercie znajdują się zawsze produkty najwyższej jakości, które oferowane są w atrakcyjnych cenach. Firma dba o to, by regularnie powiększać swoją ofertę o nowe produkty, dba o ochronę środowiska, wprowadza zabezpieczenia, które mają podnieść poziom jej działalności.

Historia Marki AJ Produkty

Początek AJ Produkty to rok 1975, gdy Anders Johansson założył firmę w swoim rodzinnym domu w miejscowości Hyltebruk. Od początku firma świetnie się rozwijała i poszerzała asortyment, w końcu wynosząc się z domu jej założyciela i kierując się do specjalnie przygotowanych firmowych magazynów. Jednocześnie współcześnie to już świetnie rozwinięta grupa, w ramach której funkcjonuje aż 26 spółek, które obsługują klientów w 18 krajach. Od roku 2012 firma posiada swoją siedzibę w miejscowości Halmstad. W ten sposób udało się rozwinąć działania logistyczne. Powstało nowe centrum dystrybucyjne firmy, nowoczesny magazyn, który ma w sumie 30 tysięcy metrów kwadratowych, co tak naprawdę daje firmie ogromne pole do działania. Klienci firmy dostają również możliwość zapoznania się na żywo z tym jak poszczególne produkty są wykorzystywane w różnych aranżacjach. Dzięki temu łatwiej o faktycznie przemyślany zakup.

Samodzielna produkcja

Dbając o spełnienie oczekiwań klientów firma stara się pracować nad swoimi produktami. Jednocześnie, aby mieć nad tym odpowiednia kontrolę w zdecydowanej większości te produkty, które pojawiają się w sprzedaży przygotowywane są samodzielnie przez firmę. Duża grupa klientów pochodzi z Polski, dlatego w tym kraju funkcjonuje również nowoczesna fabryka AJ Produkty, która gwarantuje świetną jakość wszystkich przygotowywanych propozycji. Nowoczesne zakłady produkcyjne sprawiają, że każdy wychodzący od marki AJ Produkt funkcjonuje faktycznie na najwyższym poziomie.

Odpowiedź na potrzeby klientów

Chcąc odpowiedzieć na potrzeby klientów firma stale pracuje nad swoimi produktami. Dlatego z jednej strony baza produktów się powiększa, z drugiej pojawiające się w sprzedaży produkty to zawsze świetna jakość w rozsądnej cenie. Możemy liczyć na faktycznie świetne wyposażenie biur, przemysłu czy magazynów sięgając po AJ Produkty. Jakość, dobra cena to na pewno dla klientów ważne czynniki, na które zawsze warto zwracać uwagę decydując się na przygotowywane przez tą firmę produkty, które potem w codziennej pracy będą wykorzystywane.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog