Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

BRICOMAN

Przeglądaj gazetkę

Sieć remontowo-budowlana Bricoman Polska należy do Grupy Adeo oraz zajmuje czwarte na globie i drugie w Europie miejsce na rynku artykułów budowlanych. Pierwszy sklep oraz start firmy, powstał w Stolicy w 2007 roku. Propozycja marketów Bricoman skierowana jest zarówno do konsumentów osobistych, jak również specjalistów, jakim zależy na doskonałym stosunku klasy do ceny. W Bricoman stawia się na jakość artykułów, tak, aby konsumenci mieli dostęp do najodpowiedniejszych produktów, jakie zapewnią wytrzymałość oraz duży standard używania.

Historia sklepów Bricoman

Pierwszy sklep budowlany Bricoman powstał w 1979 roku w Belgii. Niezwykle szybko zyskał ogromną popularność, dzięki przystępnym cenom artykułów o doskonałej klasy. Rozwój marketów postępował w dosyć błyskawicznym tempie, aż po 1994 roku spółka została wykupiona poprzez swojego francuskiego odpowiednika, Leroy Merlin. Pozwalało to na modernizację marketów nie jedynie w Belgii, lecz przede wszystkim we Francji. W 2004 roku w Hiszpanii oraz we Włoszech powstały pierwsze sklepy poza granicami Francji noszące nazwę Bricoman.

Tanie produkty oraz specjalistyczny remont

Sklepy Bricoman proponują duży arsenał artykułów z dziedziny remontowo-budowlanej, jakie podołają wymaganiom chociażby najbardziej potrzebujących konsumentów. Możemy ponieważ wybierać w produktach budowlanych – cegłach, pustakach, gruntach lub także urządzeniach dachowych. Nie ma także kłopotu z rozmaitością światła – Bricoman proponuje zarówno duży zestaw przewodów i przewodów, jak również mnóstwo typów lamp. Z asortymentem firmy jesteśmy w stanie odnowić każde wnętrze i zadbać o powierzchnia dookoła domu.

Gazetka Bricoman

Propozycja Bricoman zaprasza doskonałym stosunkiem klasy do ceny artykułów i niezwykle dużym asortymentem. Przeglądając gazetkę promocyjną Bricoman można się o tymże łatwo przekonać. Różnorodność oraz asortyment produktów urzeknie każdą złotą rączkę. Zadowolenie konsumentów z promocji, okazji oraz upustów w sklepie udowadnia m.in. godło Odkrycie Roku 2018 w konkursie Laur Konsumenta w grupie Hurtownie Budowlane, co potwierdza tylko, że to sprawdzony sklep z doskonałym asortymentem.

Firma prowadzi sprzedaż stacjonarną i sklep online. Konsumenci mogą złożyć zlecenie telefonicznie bądź mailowo. Zamówiony artykuł można otrzymać bezpośrednio w określonej placówce sieci bądź zdecydować się na jego dostawę, na przykład na budowę. Transport Bricoman jest odpłatny, natomiast jego cena jest zależna od dystansu, jaki dzieli obiekt od adresu dostawy. 

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog