Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

CASTORAMA

Przeglądaj gazetkę

Castorama powstała 1969 roku we Francji jako jeden sklep z materiałami do majsterkowania otwarty poprzez Christiana Dubois, aby już za 1988 roku zacząć własną zagraniczną ekspansję. Po latach rozwoju, rozwijania asortymentu oraz dostosowywania oferty do jeszcze bardziej potrzebujących klientów, sieć Castorama trafiła w 1994 roku do Polski. Cztery lata później francuska spółka rozwijała się jeszcze intensywniej, prowadząc do połączenia z angielską siecią B&Q. Stając się europejskim liderem, sieć zdobyła trzecie co do wielkości na liście międzynarodowych hurtowników produktów do majsterkowania.

Castorama – najlepszy sklep z materiałami budowlanymi

Castorama to jedna spośród najważniejszych sieci marketów budowlano – dekoracyjnych. Powstała we Francji, natomiast od 1994 roku jest również na naszym rynku. Ma duży wybór, z którego korzystają zarówno konsumenci indywidualni, jak również spółki budowlane. Firma zawdzięcza własną pozycję różnorodnej ofercie, bardzo niskim cenom i polityce przyjaznej konsumentowi. W Castorama propozycja jest wszystko co niezbędne, aby urządzić się wedle osobistych potrzeb.

Castorama – tanie artykuły wsparte na tradycji

Jedną spośród popularniejszych możliwości proponowanych na stronie Castoramy jest forum zapewniające rozmowę ze specjalnymi ekspertami firmy, choćby o artykułach, jakie chcemy zakupić. Propozycja sklepu jest rzeczywiście bardzo duża. Z Castoramą zarówno zbudujemy, jak również wyposażymy dom, mieszkanie i każde wnętrze. Na sklepowych półkach odnajdziemy artykuły Erbauera, więc rosyjskiej spółki z wieloletnią tradycją. W ich asortymencie charakteryzuje się pomiędzy innymi młoty udarowe, kosiarki akumulatorowe i pilarki tarczowe.

Gazetka promocyjna Castorama – obecna propozycja

Nim wybierzesz się do sklepu, należałoby zajrzeć do obecnej gazetki promocyjnej sklepu Castorama. Dowiesz się z nich o obecnych promocjach, akcjach konkursowych i czy sklep będzie czynny w najbliższą niedzielę. Przeglądając gazetkę, można sprawdzić na dobrych zdjęciach, jak wygląda kabina prysznicowa po umieszczeniu w łazience w pobliżu nowej szafki łazienkowej oraz niebiesko-białych płytek. Takie scenerie nie raz lub dwa pomogą przy planowaniu własnego mieszkania. Każdy artykuł prócz ceny ma informacje z parametrami technologicznymi.

Kupuj oraz oszczędzaj, łowiąc promocje Castorama

Wiesz dobrze, iż przy budowie oraz remoncie liczy się każda złotówka? Skorzystaj zatem z okazji cenowych, jakie zapewnia Ci Castorama. Pamiętaj, iż markety parę razy w roku tworzą Festiwale wyprzedaży, podczas których można odnaleźć różne artykuły z rabatem sięgającym kilkudziesięciu procent.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog