Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

IKEA

Przeglądaj gazetkę

IKEA – gwarancja jakości i niska cena

Szwedzka sieć sklepów handlowych IKEA to gratka dla maniaków aranżacji wnętrz i ogrodu. Firma powstała w 1943 roku i od tego momentu zyskała miano lidera wśród sklepów meblowych na całym świecie. Szeroki wachlarz produktów dla domu, ogrodu, a także dekoracji czy tekstyliów, pozwala na wybór idealnych produktów dla każdego domu. Nie ma chyba nikogo, kto by nie słyszał o IKEA – sieci sklepów z branży wyposażenia domu, która znajduje się w ścisłej czołówce sklepów tego typu na całym świecie. Nie bez powodu IKEA to symbol dzisiejszych czasów w kwestii aranżacji i urządzania wnętrz. Doskonała obsługa klienta, tysiące produktów poczynając od mebli z nowatorskimi systemami organizacji, po dekoracje nadające się do nowoczesnych i klasycznych przestrzeni. 

Optymalizacja produkcji – jeszcze niższa cena

Ideologia firmy to możliwie najniższa cena przy zachowaniu najwyższej jakości i gwarancji komfortu korzystania z nabytych produktów. Dzięki zoptymalizowaniu procesu produkcji i dostaw, IKEA ma możliwość znacznej obniżki cen. Taki zabieg pozwala klientom IKEA na zakup towarów w najbardziej atrakcyjnych cenach, niezależnie od promocji czy okresowych rabatów. Wybierając szwedzką sieć sklepów możemy skorzystać z zakupów za pośrednictwem strony internetowej lub stacjonarnie, wybierając jedną z 9 placówek w Polsce.

Gazetka IKEA – rabaty i program lojalnościowy

Jak na dobrze prosperującą firmę przystało, która troszczy się o zainteresowanie i zadowolenie klientów, IKEA na bieżąco aktualizuje wciąż pojawiające się promocje i rabaty. Produkty niemalże kultowe, jak szafy z systemem PAX, które zmieniły oblicze organizacji w niewielkich garderobach na lepsze, po możliwość skorzystania z pomocy specjalistów przy urządzaniu kuchni – to tylko naparstek udogodnień, jakie oferuje IKEA. Chcąc cieszyć się nieustającymi rabatami na produkty z asortymentu IKEA, warto sprawdzać gazetki promocyjne, które wprowadzą każdego w świat niskich cen, unikalnego designu i dobrej jakości. Jeśli jesteśmy zwolennikami programów lojalnościowych, warto założyć kartę IKEA Family, dzięki której rabaty niemalże się potęgują. Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert, które są dedykowane wyłącznie posiadaczom karty IKEA Family. Szwedzka firma wie, jak wynagrodzić wiernych klientów stale rosnącymi rabatami. Meble z autorskim systemem przechowywania to tylko część inteligentnych produktów dla inteligentnego domu. Wybór praktycznych pojemników do przechowywania, przydatnych akcesoriów kuchennych czy tekstyliów uczyni każde wnętrze jeszcze bardziej SMART. Z rabatami pojawiającymi się regularnie w gazetce IKEA, mamy pewność, że dostaniemy bezkonkurencyjny produkt w jeszcze niższej niż dotychczas cenie. 

 

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog