Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

JYSK

Przeglądaj gazetkę

Wspaniały design i niska cena w JYSK

Pierwszy sklep międzynarodowej sieci handlowej JYSK został otworzony w 1979 roku w Danii. Od tego czasu na całym świecie zostało otwartych już ponad 2800 sklepów na terenie 52 krajów, a klienci mogą cieszyć się produktami dobrej jakości w niebotycznie niskich cenach. JYSK to sieć handlowa, która oferuje swoim klientom meble, produkty aranżacyjne i dekoracyjne do domu i ogrodu, a także tekstylia domowe. Oferta jest skierowana do osób, które chcą urządzić swój dom lub mieszkanie w dobry stylu, zgodnym z aktualnymi trendami wnętrzarskimi przy zachowaniu najbardziej rozsądnych cen. Produkty począwszy od mebli po dekoracje czy tekstylia możemy zamówić przez internet z dostawą pod drzwi, a także możemy skorzystać z możliwości zakupu w jednym z 215 sklepów stacjonarnych na terenie Polski. 

Mnóstwo kategorii produktów w JYSK

Jakość mebli i pozostałych produktów aranżacyjnych JYSK trafia do milionów klientów na całym świecie. Za formę, design i cenę również w Polsce, JYSK został doceniony i stał się jednym z liderów sklepów meblowych w kraju. Atrakcyjne cenowo projekty mebli zarówno dla nowoczesnych, jak i bardziej rustykalnych czy klasycznych wnętrz przekonują klientów, pozwalając im na aranżacje i wykańczanie wnętrz w niskiej cenie. Sieć handlowa JYSK to idealne miejsce, żeby urządzić mieszkanie w wymarzonym stylu i nie wydać zbyt dużej ilości pieniędzy. Już pierwotne ceny produktów są niebotycznie niskie, a częste rabaty i promocje to gratka dla łowców okazji. Na łamach strony internetowej www.jysk.pl i w gazetce JYSK możemy sprawdzić aktualnie obowiązujące obniżki cenowe, które zachęcają do kupna i motywują do zmian w aranżacji wnętrz. Decydując się na produkty meblowe i dekoracyjne JYSK mamy gwarancję jakości towaru i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Aranżacja domu ze sklepem JYSK jest prosta i intuicyjna, dzięki produktom podzielonym na wiele kategorii. 

Gazetka JYSK – dla domu i ogrodu

Każdy chce tchnąć we wnętrza odrobinę świeżości i aktualnych trendów, nie wydając przy tym fortuny. Warto zapoznać się z gazetką JYSK, w której obniżki cen i rabaty sięgają najniższych możliwych cen za doskonałą jakość i nowoczesny design. Oferta JYSK zawiera produkty wykończeniowe i meble do łazienki, sypialni, salonu, kuchni i na tarasu. Szeroki asortyment sklepu pozwala na wybór najbardziej odpowiednich dla każdego wnętrza produktów, a także na wybór mebli i akcesoriów do ogrodu. Z rabatami na meble ogrodowe z gazetki JYSK, czas spędzony w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog