Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

LEROY MERLIN

Przeglądaj gazetkę

Spółka Leroy Merlin zaczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z grupą Auchan, należącą do prywatnej grupy finansowej AFM. W maju grupa Leroy Merlin poprawiła własną nazwę na ADEO. Pod koniec 2005 roku grupa ADEO ma blisko 300 sklepów na całym globie, zatrudniających przeszło 33 tys. ludzi. W Polsce spółka Leroy Merlin zaczęła działalność w 1994 roku, natomiast w 1996 uruchomiła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą.

Co musimy wiedzieć o Leroy Merlin?

Leroy Merlin to globalna sieć marketów budowlano-dekoracyjnych. Firma jest na rynku od 1923 roku, tworząc w tymże okresie placówki w wielu krajach, w tymże także w Polsce. Konsumenci sieci mogą zrobić zakupy online bądź w sklepach stacjonarnych. Gazetka promocyjna i katalogi Leroy Merlin okazują się systematycznie – to nie jedynie forma zaprezentowania palety artykułów, lecz również zbiór motywacji oraz porad z dziedziny dom oraz ogród. Sklepy Leroy Merlin dostępne są w wielu miastach na obszarze całej Polski. W prawie 50 sklepach stacjonarnych i w sklepie online odnajdziemy artykuły dla wszelkich miłośników DIY, więc jeszcze popularniejszego zrób to sam.

W każdym sklepie Leroy Merlin odnajdziemy propozycję produktów budowlanych, izolacji domów, dachów, ocieplania, konstrukcji metalicznych oraz drewnianych, potem artykuły należące do techniki – pomiędzy innymi elektronarzędzia, urządzenia ręczne, wentylacje oraz klimatyzacje; drzwi, klamki oraz schody, meble oraz ceramikę łazienkową, meble oraz zaopatrzenie kuchni; farby oraz ozdoby ścian, dywany oraz wykładziny lub oświetlenia.

Leroy Merlin – bogata propozycja

Sieć marketów Leroy Merlin nieustannie powiększa własną propozycję, zacząwszy od produktów budowlanych potrzebnych do budowy oraz modernizacji budynków do zróżnicowanych dodatków. Artykuły, jakie oferuje Leroy Merlin, spełnią w pełni potrzeby spółek budowlanych i tradycyjnych konsumentów. Proponują różne urządzenia, ozdoby domowe i ogrodowe. Gwarantują doskonałą jakość, uwzględniając atrakcyjną cenę artykułu.

Gazetki promocyjne

Leroy Merlin wydaje gazetkę promocyjną w comiesięcznych odstępach czasowych. Propozycja rozłożona jest na działy połączone z budową, techniką, projektowaniem, ozdobą oraz ogrodem. Leroy Merlin ma własną stronę internetową, za pomocą której łączy się z własnymi Kontrahentami. Klient ma możliwość zapisania się do Newslettera, dzięki któremu dostawać będzie informacje o nowościach, promocjach i propozycjach specjalnych. Klient za pośrednictwem strony internetowej może dokonywać zakupów.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog