Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

OBI

Przeglądaj gazetkę

OBI to duży, globalny koncern, w skład którego wchodzi multum firm połączonych z dziedziną budowlano-remontową. W samej Europie podlega mu blisko 600 marketów: przede wszystkim w Niemczech, natomiast również w Austrii, Bośni – Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech oraz we Włoszech. Sklepów pod szyldem Obi nie sposób nie zaobserwować również w Polsce, gdzie teraz znajduje się 58 stacjonarnych punktów sprzedaży w 41 miastach. Należałoby wiedzieć, iż pierwszy spośród nich – umiejscowiony w Tychach – uruchomiono już w 1998 roku, natomiast zarząd wciąż chce podnosić ilość marketów w naszym kraju.

Sklepy OBI

Istnieje na rynku już 40 lat. To światowy koncern, jaki dysponuje sześcioma setkami marketów w Europie. W Polsce jest ich 58 w 41 miastach. OBI to przywódca na rynku produktów budowlanych. Spółka stawia na właściwy wybór asortymentu oraz dużą propozycję usług. Doskonale orientuje się w potencjale oraz w potrzebach rynku krajowego. Ambicją sieci jest pomoc wszystkim w realizacji pragnień o zbudowaniu oraz urządzeniu swego domu.

Asortyment

W ofercie OBI znajduje się duża paleta artykułów takich jak: produkty budowlane oraz ozdobne, wykończeniowe, urządzenia i produkty oraz artykuły dobre do urządzenia domu. Dostępnych jest blisko 70.000 produktów od ręki. Pozycję prowadzącego na rynku budowlanym, OBI zawdzięcza temu, iż nakierowany jest na główne potrzeby konsumenta. W marketach pracownicy OBI pomagają Konsumentom w realizacji pragnień o zbudowaniu oraz wyposażeniu domu, pamiętając równocześnie, iż dom to nie jedynie cztery ściany, lecz także rodzina, zabezpieczenie oraz wygoda.

Usługi specjalne

Spółka oferuje także ogromną paletę usług około sprzedażowych. Są to pomiędzy innymi centrum szycia, gdzie właściwy doradcy skrócą, zeszyją, zamocują oraz właściwie dobiorą zasłony, firany oraz wszelkie odmienne materiałowe produkty. Jest również możliwość przycięcia blatów i drzewa na wskazany wymiar wraz z laminowaniem krawędzi. W centrum mieszania odcieni lub tynków jest szansa połączenia doskonale odpowiadających nam barw.

Gazetka wydawana poprzez OBI

Wszelkie dostępne okazje cenowe prezentuje najnowsza gazetka OBI. Promocją otoczone są produkty z wielu grup – tak, aby każdy konsument odnalazł to, czego potrzebuje w okazyjnej cenie. Gazetka OBI, dostępna zarówno w tradycyjnej, jak również internetowej wersji, pełna jest nie jedynie rabatów, lecz także inspiracji. Odnajdziemy tutaj multum artykułów w niewygórowanych cenach, dzięki czemu budowa domu lub jego wykańczanie nie będzie nieprzyjemne dla naszego budżetu.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog