Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

PEPCO

Przeglądaj gazetkę

Pepco, to sieć marketów odzieżowo-przemysłowych. Została otwarta w 1999 jako oddział brytyjskiej spółki Brown&Jackson LTD, tymczasem działalność w Polsce zaczęła w 2000 roku. Spółka dysponuje siecią dyskontów liczących przeszło 420 obiektów, natomiast siedziba mieści się w Poznaniu. W sklepie Pepco możemy zakupić odzież, produkty papiernicze, zabawki, akcesoria do domu, lub produkty okolicznościowe. Zamiarem dyskontu jest dostarczanie konsumentowi jak najdoskonalszej klasy artykułów w niskiej cenie, umożliwiając przy tymże najodpowiedniejszą obsługę.

Pepco – zakres działalności sieci

Pepco, dzięki niezwykle niskim cenom, jest jedną spośród najbardziej popularnych oraz najtańszych sieci sklepów o charakterze odzieżowo-przemysłowym w Polsce. Jakość proponowanych artykułów jest doskonała. W sklepach Pepco odnajdziecie artykuły dla każdej kategorii wiekowej, pomiędzy innymi biżuterię, ubrania, dodatki do włosów, bieliznę i rzeczy niezbędne w każdym domu, jak ozdoby, zastawy stołowe, dodatki kuchenne, walizki, zabawki dla dzieci oraz znacznie więcej.

Obecna propozycja Pepco – co w niej odnajdziesz?

Propozycja Pepco jest dopasowana do pór roku bądź zbliżających się świąt. W grudniu znajdziesz w tejże sieci marketów dekoracje, pośród których są lampy LED, zestawy bombek oraz odmienne ozdoby na choinkę. Nie brakuje również promocji na zabawki dla dzieci. Na półkach znajdziesz pluszaki, sterowane pojazdy oraz masy plastyczne, z jakich cenami zapoznasz się dzięki gazetkom promocyjnym Pepco. W sieci odzieżowo-przemysłowej znajdziesz również propozycje upominków dla najukochańszych.

Gazetka promocyjna Pepco – gwarancja udanych zakupów

Gazetka promocyjna Pepco ma szczegółowe informacje na temat obecnych promocji oraz najnowocześniejszego asortymentu sklepów. Dzięki niej dowiesz się, jakie style zapanują w nadchodzącym czasie modowym, zaplanujesz zakupy świąteczne dobierając cudowne upominki dla całej rodziny, natomiast również uzyskasz dostęp do korzystnych zniżek oraz rabatów. Gazetka promocyjna Pepco wydawana jest co dwa tygodnie, natomiast dostać można ją w sklepach i w formie internetowej, za pośrednictwem Internetu.

Social media Pepco

Niewątpliwie firma Pepco ma własną stronę internetową www.pepco.pl dzięki której znajdziecie wszelkie sklepy Pepco, zobaczycie najnowocześniejsze kolekcje odzieżowe i zapoznacie się z asortymentem sklepu. Przez stronę przejrzycie również gazetkę promocyjną Pepco i katalogi tematyczne. Pepco dynamicznie rozwija także własne social media takie jak Instagram lub Facebook. Dołączając do grona obserwatorów Pepco zawsze będziecie na bieżąco z obecnymi promocjami, wyprzedażami i nowościami.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog