Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

AVON

Przeglądaj gazetkę

Jeżeli poszukujesz wygodnego sposobu na to, by kupować wysokiej jakości kosmetyki, doskonałym sposobem mogą być aktualne katalogi Avonu. To uwielbiana przez Polki firma, która stała się światowym liderem w dystrybucji produktów kosmetycznych. Stworzona została z pasji do piękna i nowych technologii. Wiele z jej produktów zyskało ogromną popularność na całym świecie i należy do ulubionych w naszych kosmetyczkach.

Avon – światowy lider w dziedzinie sprzedaży kosmetyków

Firma Avon ma bardzo długą tradycję – jej produkty cenione były przez kolejne pokolenia kobiet przez dziesięciolecia. Powstała w 1886 roku jako California Perfume Company.  Od 1939 roku działa pod nazwą Avon. Obecnie dostarcza produkty do ponad 100 krajów świata, ciągle wdrażając nowe technologie – zasłynęła na przykład wprowadzeniem na masowy rynek produktów z alfa-hydroksykwasami i ustabilizowaniem witaminy C. Na polskim rynku firma Avon działa od 1992 roku. Dzięki wysokiej jakości kosmetykom dostępnym w przyjaznych cenach i wykorzystaniu strategii marketingu wielopoziomowego nie tylko szybko ugruntowała swoją pozycję w branży, ale i stała się symbolem stylu życia współczesnych Polek.

Atrakcyjne zniżki i promocje na nowe produkty Avonu

Szukasz sposobu na to, by kupować swoje ulubione produkty kosmetyczne i odkrywać nowości w korzystnych cenach? Nie chcesz przeoczyć żadnej okazji? Zaglądaj regularnie na stronę i przeglądaj najnowsze katalogi Avonu online. Nowy katalog Avonu pojawia się co dwa tygodnie: znajdziesz w nich atrakcyjne zniżki i promocje na wybrane kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe – kremy i balsamy, tusze do rzęs, pomadki czy perfumy.  Oferta Avonu w ostatnich latach poszerza się – w katalogu znajdziemy również biżuterię, modne dodatki czy różnego rodzaju akcesoria dla kobiet. Sprawdź najnowsze oferty.

Avon  – szansa na dodatkowe źródło dochodów i dołączenie do społeczności konsultantek

Avon to nie tylko “zwykła” firma kosmetyczna. To marka, która łączy pokolenia kobiet, a jednocześnie daje szansę na dodatkowy zarobek. Możesz po prostu nabyć pojedynczy kosmetyk wybrany z oferty.  Możesz jednak także zarabiać na prowizji, zamawiając produkty dla swoich koleżanek. To doskonały sposób na dodatkowe źródło dochodu – zawsze, gdy chcesz dorobić do pensji, czy zyskać dodatkowe kwoty na swoje potrzeby. Ta forma sprzedaży w wielu przypadkach bardzo odpowiada także klientkom – w wielu przypadkach zamiast przeszukiwać półek w supermarketach wolą one kupić sprawdzony produkt od zaufanej koleżanki.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog