Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

DOUGLAS

Przeglądaj gazetkę

Perfumeria Douglas to sieć zajmująca się sprzedażą doskonałej klasy kosmetyków dla pań oraz panów. Start działalności firmy wiązał się z wytwórnią produktów drogeryjnych w Hamburgu, założoną już w 1821 roku. Obecnie sklepy Douglas obecne są w 21 krajach Europy, natomiast również w Stanach Zjednoczonych Propozycja perfumerii Douglas skupia się dookoła popularnych oraz lubianych na rynku drogeryjnym firm. Na półkach zarówno sklepów stacjonarnych, jak również w sklepie internetowym odnaleźć można także ogromną paletę artykułów makijażowych.

Marka Douglas w Polsce

Start niemieckiej sieci perfumerii Douglas dała wytwórnia produktów drogeryjnych w Hamburgu, jaka została otwarta w 1821 roku. W Polsce pierwszy salon Douglas uruchomiono w 2001 roku we Wrocławiu. Teraz punkty sprzedaży stacjonarnej znajdują się w najważniejszych polskich miastach. W drogeriach Douglas proponowany jest duży asortyment światowych i polskich kosmetyków pielęgnacyjnych, jak i produktów dedykowanych do makijażu, jakie dzięki kuponom rabatowym oraz licznym promocjom można kupić po zdecydowanie zaniżonych cenach. Obok dużej oferty kosmetycznej Douglas proponuje własnym klientkom również unikalne usługi – zabiegi kosmetyczne na twarz oraz ciało, manicure, pedicure i makijaż okazjonalny. W każdej perfumerii można skorzystać z bogatej oferty pielęgnacyjnej, jaka obejmuje także darmowy makijaż dzienny, regenerujący masaż dłoni i indywidualne porady pielęgnacyjne, makijażowe oraz zapachowe. Douglas jest również posiadaczem pierwszej oraz największej w Polsce perfumerii internetowej.

Douglas – promocje

Douglas to miejsce gdzie kobiety oraz mężczyźnie mogą zakupić markowe perfumy i kosmetyki do pielęgnacji oraz makijażu. Konsumenci zawsze mogą liczyć na porady specjalistów. Douglas ma mnóstwo korzystnych wyprzedaży, z jakimi kupimy markowe perfumy w niskich cenach. Gdy zdecydujemy się na zakupy poprzez sklep internetowy możemy liczyć na błyskawiczną, darmową wysyłkę za zakupy ponad 199 zł. Douglas ma program lojalnościowy, jaki gwarantuje kupony rabatowe na artykuły ze sklepu.

Ceny w sklepach Douglas

Perfumerie Douglas mają we własnej ofercie artykuły z rozmaitych półek cenowych, w tymże firmy luksusowe. Ogromny asortyment dostępnych kosmetyków i rozpiętość cenowa powodują, iż Konsument może zdecydować się na artykuły pasujące jego możliwościom finansowym. Mając ograniczone fundusze, należałoby oczekiwać na promocje oraz sprawdzać gazetki reklamowe Douglas, gdzie bardzo często możemy trafić na korzystne promocje.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog