Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

HEBE

Przeglądaj gazetkę

Hebe to sieć drogerii, w asortymencie jakich odnajdziesz bardzo zróżnicowaną propozycję artykułów drogeryjnych i farmaceutycznych. Część spośród nich dostępna jest na wyłączność, co znaczy, iż można je kupić jedynie w salonach należących do sieci. Spółka prowadzi dobry program lojalnościowy, dzięki któremu możesz uzyskać kupony rabatowe na zakupy i zniżki aż do -50% na poniektóre spośród proponowanych artykułów.

Co musimy wiedzieć o Hebe?

Hebe to powiązanie liter dwóch angielskich słów: „health” oraz „beauty”. Dla Hebe piękno oraz zdrowie kupujących jest najistotniejsze. Drogeria Hebe należy do Grupy Jeronimo Martins. Chlubi się przede wszystkim ciekawą oraz różnorodną propozycją kosmetyków na co dzień oraz od święta. Makijaż, pielęgnacja, zapachy, włosy, specjalistyczne, dermokosmetyki, dla dziecka, dla mężczyzny, inne – w drogerii Hebe każdy odnajdzie artykuł dla siebie. Firma zadbała o konsultantki, jakie odpowiednio dbają o obsługę konsumenta oraz umieją dobrze doradzać. Pierwszy sklep został utworzony w Polsce w 2011.

Asortyment drogerii Hebe

Hebe to sklepy opierające się na zestawieniu doskonałej klasy obsługi z przystępnymi cenami i obszernym wyborem. Wygodne warunki zakupów pozwolą kupić w Hebe perfumy oraz kosmetyki popularnych wytwórców. Zarówno kobiety, jak również mężczyźni mogą zakupić w sklepach preparaty do ciała, włosów lub twarzy. Na półkach tychże sklepów odnajdziemy również dermokosmetyki, artykuły dla dzieci i owe dedykowane do specjalistycznego użytku np. poprzez fryzjerów lub makijażystki.

Czy w Hebe można zamawiać online?

Sieć sklepów Hebe, poza drogeriami stacjonarnymi, ma także sklep internetowy. Identycznie jak w wypadku sklepów stacjonarnych, proponuje on niezwykle duży asortyment artykułów. Właśnie dlatego sklep online Hebe to doskonała opcja dla osób, jakie kochają zakupy w sieci. Drogeria internetowa Hebe zapewnia zakup artykułów do makijażu, kosmetyków higienicznych, kosmetyków do ciała, twarzy oraz włosów, produktów dermatologicznych, kosmetyków naturalnych, soczewek kontaktowych itp. Zakupy online w Hebe są nie jedynie wygodne, lecz także pewne.

Gazetki promocyjne Hebe

Sieć drogerii Hebe to jedna spośród najlepiej rozpoznawalnych sieci drogerii w całym kraju. Atrakcyjne ceny oraz duży wybór gwarantuje duże zaciekawienie pośród konsumentów. Propozycja doskonałej klasy artykułów jest niezwykle dobrze odbierana poprzez konsumentów. Gazetki promocyjne Hebe pomagają w doborze interesujących nas artykułów. Często katalog promocyjny, zawiera artykuły, jakie stają się inspiracją dla konsumentów oraz klientek tejże sieci drogerii.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog