Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

ORIFLAME

Przeglądaj gazetkę

Oriflame znaczy „złoty płomień” oraz ciężko jest odnaleźć bardziej odpowiednią nazwę dla tego przedsiębiorstwa, jakie rozwinęło się w bardzo intensywny sposób. Oriflame jest jednym spośród najważniejszych wytwórców kosmetyków na świecie. To firma, jaka poprzez prawie 50 lat własnego istnienia zyskała zaufanie milionów konsumentów z całego świata. Spółka zatrudnia 3.6 mln samych specjalistów, jacy dostarczają artykuły dzięki nowatorskiemu, bezpośredniemu układowi sprzedaży, co likwiduje ogniwa pośredniczące. Wśród artykułów firmy odnajdziemy wszelkie możliwe typy kosmetyków oraz produktów higienicznych.

Firma Oriflame

Spółka Oriflame zajmuje się sprzedażą bezpośrednią. Właściwie każdy może dołączyć do grupy tego przedsiębiorstwa i tak samo jak inni uczestnicy oferować wszystkiego typu kosmetyki do pielęgnacji skóry, ciała, włosów, paznokci itp. Natomiast Oriflame to teraz już nie jedynie artykuły kosmetyczne. Prócz nich można dobrać z dużej oferty toreb, biżuterii, okularów przeciwsłonecznych, innych dodatków i innego typu oraz kształtu pędzlów niezbędnych do zrobienia profosjonalnego makijażu.

We własnym portfolio holding ma przeszło 1000 naturalnych oraz nowatorskich szwedzkich kosmetyków. Przeprowadza również sprzedaż środków higieny intymnej, środków do makijażu, suplementów diety i dodatków. Propozycja Oriflame skierowana jest zarówno do pań, jak również do panów. Oriflame głośno wspomaga kampanie ochrony otoczenia naturalnego. Strategia spółki głosi zmierzanie do zmniejszenia złego wpływu na środowisko oraz ekosystem.

Gazetka oraz rozbudowa firmy w Polsce

Do Polski firma Oriflame dotarła w 1991 roku oraz od razu spotkała się z gorącym przyjęciem ze strony kupujących, jakie chętnie wertowały katalogi przekazywane poprzez rozwijającą się sieć konsultantek. Zaciekawienie propozycją szwedzkiej firmy było tak duże, iż w 1995 roku koncern podjął decyzję o założeniu pierwszej wytwórni w Polsce. Było to wielkim wyróżnieniem dla naszego kraju – do tejże chwili na całym globie działa tylko 5 fabryk Oriflame.

Oriflame – prawdziwe szwedzkie kosmetyki

Oriflame ma ogromną propozycję naturalnych szwedzkich artykułów za równo dla pań jak również panów. Firma oferuje kosmetyki do pielęgnacji skóry, do ciała, makijażu, włosów. Oriflame proponuje także perfumy, dodatki i artykuły wellness. Artykuły tejże firmy kupimy jedynie u konsultantki, gdyż spółka nie ma sieci sklepów. Orfilame wydaje co miesiąc nowy, duży katalog promocyjny z wieloma rabatami oraz interesującymi cenami.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog