Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

ROSSMANN

Przeglądaj gazetkę

ROSSMANN to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych sieci drogerii w naszym kraju, jak i Europie. Początki sieci sięgają 1972, kiedy to w Hannoverze otwarto pierwszy sklep tej firmy. Marka zagościła na polskim rynku w maju 1993 roku, otwierając swój pierwszy sklep w Łodzi. Od tego czasu sieć rozrosła się do 1300 punktów, dzięki temu marka ROSSMANN jest dla wielu wręcz sąsiadem. Sieć udziela się charytatywnie: wspierając dzieci, zwierzęta, starszych oraz organizacje dbające o stan środowiska. ROSSMANN wspiera nie tylko tych najsłabszych, to też nieoceniony wkład w wydarzenia kulturalne organizowane na terenie całej Polski. Dodatkowym wkładem sieci w szeroko rozumianą kulturę jest wydawany przez nią miesięcznik “Skarb” którego popularność nieprzerwanie rośnie od 2010 r.

Promocje w sklepach Rossmann – gazetki

Gazetka promocyjna wydawana jest średnio co dwa tygodnie. Promocje sklepu obejmują produkty o naprawdę bogatym asortymencie zakrawającym na wielobranżowość. Wśród oferty Rossmanna znajdziemy wszelakiej maści produkty zagranicznych producentów, jak i tych rodzimych. Prócz kosmetyków do makijażu czy pielęgnacji, znajdziemy jeszcze wszelkiego rodzaju produkty do stylizacji, akcesoria kosmetyczne, szeroką gamę perfum, produkty skierowane dla niemowląt, a także te związane z chemią gospodarczą. Osoby szukające inspiracji dla swojego domu, również znajdą coś dla siebie. Bez problemu można też natknąć się na produkty spożywcze, obejmujące także produkty wegańskie oraz BIO. Sklepy Rossmann, cechuje także wysoka jakość produktów własnych marek jak: Isana, Alterra czy Babydream, który jest marką, stworzoną głównie z myślą o najmłodszych.

Programy lojalnościowe

Rossmann wybiegając naprzeciw potrzebom klientów, proponuje przystąpienie do programów lojalnościowych. Przystępując do klubu, należy ściągnąć aplikację, która zbiera punkty przy okazji każdego zakupu. Osoby zbierające punkty regularnie mogą liczyć, na związane z tym większe upusty. Członkowie programu ”Klub Rossman” mogą korzystać z licznych promocji proponowanych przez sklep m.in. z kuponów rabatowych na wybrane produkty oraz 20% zniżki na wydruk zdjęć natychmiastowych. Drugą opcją jest program “Rossnę!”, dający 10% upust na artykuły przeznaczone dla dzieci oraz młodych mam. Sam sklep organizuje również różnego rodzaju wyprzedaże produktów takie jak “2+2 gratis”, “2+1” czy -55% na kosmetyki do makijażu.

 

Sklep online 

 

Sieć daje możliwość, robienia zakupów online, za pomocą strony internetowej, bądź aplikacji mobilnej. Znajduje się tam cały asortyment sklepu, który można zakupić, korzystając ze wszystkich promocji i rabatów. Podczas zakupów online, można wybrać dostawę zakupionych produktów prosto do domu lub wybrać odbiór osobisty w wybranym sklepie, bez straty czasu na stanie w kolejce. Punkty naliczane w programie sklepu będą przyznawane tak samo, jak to się dzieje podczas zakupów w stacjonarnym sklepie.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog