Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

SEPHORA

Przeglądaj gazetkę

Sephora jest francuską siecią sklepów specjalizujących się w handlu perfumami i innego typu kosmetykami dla pań oraz panów. Otwarta w 1969 roku spółka, od 1997 roku jest częścią grupy LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton, jaka jest największym na świecie dystrybutorem firm ekskluzywnych. Obecnie w skład sieci sklepów Sephora wchodzi przeszło 500 sklepów, w tymże najwięcej we Francji – 323. W Polsce funkcjonują 93 sklepy pod szyldem Sephora, natomiast spółka jest obecna na polskim rynku od 1999 roku.

Misja sieci sklepów

Firma Sephora powstała z inicjatywy Dominique`a Mandonnauda z myślą o miłośnikach drogeryjnych nowinek, jakim chciano zaproponować wyjątkową postać zakupów. Konsument perfumerii mógł w końcu dotykać, wąchać oraz testować do woli, żeby przez wykwintne doświadczenie, móc przywiązać się do ukochanych artykułów oraz stworzyć silną więź z firmami. Od czasu otwarcia spółki, misją Sephory jest przedstawianie wybranej definicji piękna i prezentowanie specjalistycznych nowości.

Sephora – co musimy wiedzieć?

Sephora jest najbardziej nowoczesną siecią perfumerii na globie, dominującą w branży piękna oraz urody. Sephora to także cała paleta artykułów do kąpieli, pielęgnacji oraz makijażu, dodatków oraz perfum, jakie są odpowiedzią na duże potrzeby konsumentów. Duże oraz różne, ciekawe oraz luksusowe, stworzone z utrzymaniem najwyższych warunków klasy. Wszelkie owe artykuły zostały przygotowane po to, żeby piękno stało się dostępną dla wszelkich, prostą, zabawną oraz zawsze o krok dominującą style radością!

Sephora w Polsce

Sephora weszła na nasz rynek w 1999 roku. Pierwsza perfumeria uruchomiona została w Centrum Handlowym King Cross w Bydgoszczy, natomiast teraz perfumerię można odnaleźć w 94 najważniejszych miastach Polski. Prócz tego firma prowadzi Sephora University. To projekt, w ramach jakiego ludzie, pod okiem specjalistów z dziedziny i specjalistów wiodących międzynarodowych firm zwiększają własną umiejętność oraz zdolności i pielęgnują oraz zwiększają własne pasje. Są oni zapraszani także na pokazy mody, natomiast również tworzą filmy na bloga przeznaczonego makijażowi.

Sephora – luksusowe marki

Sephora jest jednym spośród najważniejszych dystrybutorów drogich firm na świecie. Na sklepowych półkach odnajdziemy perfumy, dodatki i kosmetyki do makijażu, pielęgnacji włosów, ciała i do kąpieli. Wszelkie owe artykuły wychodzą od najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Nabywając w Sephorze mamy pewność klasy uzyskiwanych rzeczy. Sephora ma niezliczone promocje dla własnych konsumentów.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog