Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

Nowa Gazetka ABC

Przeglądaj gazetkę

Sklepy ABC są na rynku polskim od wielu lat. Jest to firma dobrze znana oraz chociaż jej placówki to minimarkety, cieszą się powodzeniem oraz popularnością pośród konsumentów. W posiadaniu sieci znajduje się już przeszło 6.000 marketów, natomiast owa liczba nadal wzrasta. Głoszą hasło „Po sąsiedzku!”, ponieważ pokazuje ono obszar ich działalności. Ich siedziby to małe sklepy z potrzebnymi artykułami użytku normalnego, jakie każdy spośród nas chciałby mieć na wyciągnięcie ręki. Sieć ABC jest siecią franczyzową, co znaczy, iż każdy podmiot prawny może zostać franczyzobiorcą więc posiadaczem tzw. sklepu detalicznego.

Sklepy ABC: historia rozwoju sieci

Sklepy ABC są częścią Grupy Eurocash, natomiast na naszym rynku są już od przeszło 13 lat. Zadaniem marketów ABC, od początku było zrzeszanie niewielkich marketów, na bazie miękkiej franczyzy. Rozpoczęło się od 57 placówek, lecz możliwości rozwoju, jakie zapewniała spółka przy okazji współpracy przyciągały jeszcze więcej indywidualnych posiadaczy niewielkich sklepów. W 2012 roku, do ABC włączyło się aż 350 przedsiębiorstw. Jako iż większość marketów pod szyldem ABC występuje w mniejszych miejscowościach, firma wykonywała badania, na zapotrzebowanie klienteli w obszarze, nim pozwalała na franczyzę. Przesyłając sklepy-samochody, możliwe było sprawdzenie ilości osób zaciekawionych zakupami w konkretnym miejscu.

Bliskość, wygoda oraz oszczędność

Sklepy ABC to przede wszystkim znakomite ceny oraz artykuły dostosowane do potrzeb regionalnej społeczności. Największe walory sieci to lokalność, wyjątkowa, miła atmosfera i radość pochodząca z będących w sklepach sąsiedzkich relacji. W sklepach ABC poza zakupami można skorzystać również ze specjalnych usług jak np. płatność rachunków lub doładowanie telefonu. ABC ma także przeszło 800 punktów typu mini bistro, w jakich przy okazji zakupów, można spożyć hot-doga bądź napić się kawy.

Propozycja ABC

Propozycja ABC to duży arsenał różnych propozycji – zawsze odpowiadających na potrzeby lokalnych ludności. Artykułów jest rzeczywiście mnóstwo, więc obowiązkowo zaopatrz się w ulotkę marketu – obecna gazetka ABC pozwala Ci zaznajomić się z aktualnym wyborem, najdoskonalszymi okazjami oraz dobrymi rabatami! Na sklepowych półkach sieci marketów firmy ABC odnajdziesz niemalże 6000 produktów. Duża propozycja ABC skupia się przede wszystkim na artykułach spożywczo-przemysłowych.

ABC – promocje

ABC proponuje własnym konsumentom od groma artykułów w okazyjnych cenach. Sklep ma własną gazetkę promocyjną, jaka pojawia się co dwa tygodnie. Promocje obejmują zarówno artykuły spożywcze jak również artykuły przemysłowe. Dzięki tejże gazetce zaplanujesz własne zakupy jak i wpadniesz na pomysł co zrobić na obiad!

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog