Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

AUCHAN

Przeglądaj gazetkę

Marka Auchan to działająca globalnie sieć sklepów spożywczo-przemysłowych mikro- oraz makro- powierzchniowych. Od lat wzbudza zaufanie wśród klientów o różnorodnej zasobności portfela oraz gustu, kusząc produktami, promocjami oraz wizualnym aspektem sklepów.

Historia Firmy

Firma działa w Polsce od 1998 roku i od pierwszych chwil działalności zachwyciła rzesze klientów; kolejne lata jedynie potwierdzały zainteresowanie marką. Sieć Auchan to niewątpliwy gigant wśród supermarketów spopularyzowanych na rynku polskim. Jego zasięg obejmuje nie tylko Polskę; sieć Auchan bowiem to również Firma o zasięgu globalnym. Czerwone logo z ptaszkiem budzi pozytywne skojarzenia i sprawia, że Klient z nieudawaną przyjemnością zagląda do supermarketów wspieranych przez Auchan. Warto podkreślić, że oprócz ponad 900 oddziałów posiadających wspomniane logo, firma Auchan działa również pod nazwą Simply i liczy obecnie około 800 supermarketów.

Oferta Auchan
Mając świadomość, iż klient lubi mieć wybór, firma Auchan posiada w swej ofercie szeroką gamę produktów (od owoców i warzyw, poprzez chemię domową, na sprzęcie elektronicznym skończywszy) – mówi się nawet o 60 tysiącach artykułów. Dzięki temu zabiegowi każdy konsument ma możliwość zrobić zakupy według własnych potrzeb i możliwości, firma bowiem oprócz produktów znanych i popularyzowanych we wszelkiego typu reklamach telewizyjnych czy radiowych oferuje produkty własnych marek. Oprócz znanego z logo ptaszka obecnego na produktach marki Auchan, w sklepie spotkać można również drugą markę firmy z symbolem podniesionego kciuka. Jako dodatkowe udogodnienie podczas zakupów, firma zachęca do korzystania z działu Bazarek Luz”, gdzie istnieje opcja zakupu produktów sypkich na wagę bez konieczności kupowania opakowania z sugerowaną porcją produktu.

Program Skarbonka i promocje

Podobnie jak inne sieci handlowe również Auchan ma do zaoferowania program lojalnościowy; tu działa on pod nazwą Skarbonka. Przystąpienie do programu jest bezpłatne i dobrowolne, przynosi zaś korzyści nie tylko w ramach cotygodniowych czy weekendowych promocji, ale pozwala także na skorzystanie z rabatów przygotowanych specjalnie dla użytkowników tejże karty.
Jako jedna z podstawowych zasad reklamy firm Auchan umożliwia zapoznanie się z aktualną ofertą sklepu za pomocą regularnie drukowanych gazetek promocyjnych; każdy z numerów zawiera szeroką gamę promocyjnych produktów, ponadto z aktualnymi rabatami można zapoznać się w internetowej wersji gazetki promocyjnej.

Auchan to nie tylko sklep
Auchan to nie tylko sklep stacjonarny! Sieć sklepów udostępniła swoim Klientom możliwość robienia zakupów w trybie on-line za pośrednictwem strony internetowej czy aplikacji, a także dzięki współpracy z Allegro jeszcze lepiej dociera do klienta, spragnionego robienia zakupów w sposób mniej konwencjonalny. Warto również pamiętać o punkcie drukowania zdjęć Fotolab; wszystkie jednak informacje dostępne są w sieci – zarówno w sieci internetowej, jak i po prostu w Punkcie Obsługi Klienta sieci Auchan.

 

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog