Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

BIEDRONKA

Przeglądaj gazetkę

Biedronka to jedna spośród najlepiej rozpoznawalnych oraz najważniejszych sieci dyskontowych w Polsce. Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska, firmy pochodzącej z Portugalii, drugiej co do wielkości spółki w Polsce. Wcześniej Biedronka należała do własnego twórcy, Mariusza Świtalskiego, dzisiejszego właściciela Elektromisu. W 1997 roku Jeronimo Martins przedstawiło propozycję odkupienia 210 marketów Biedronki, na jaką Świtalski przystał.

Historia Biedronki – jak powstała ta sieć sklepów?

Główny sklep znanej sieci powstał 23 lata temu, w Poznaniu przy ulicy Newtona. Inicjatorem Biedronki w Polsce był Mariusz Świtalski, jaki tylko po dwóch latach, w roku 1997, sprzedał przeszło 200 marketów portugalskiej firmie akcyjnej Jeronimo Martins. Dzięki tej transakcji, sieć marketów rozpoczęła się niezwykle intensywnie rozwijać oraz w marcu 2010 rok, posiadacze świętowali otwarcie 1500 sklepu. Kolejne dwa lata dały następne zyski oraz następne 500 “Biedronek” w Polsce.

Biedronka – duży wybór oraz doskonałe ceny

Biedronka to polska sieć marketów, jaka jest częścią spółki akcyjnej Jerónimo Martins Polska. Należy do najbardziej popularnych oraz znanych marketów żywnościowych znajdujących się na całym obszarze Polski. Za ową popularność zawdzięcza nie jedynie doskonałemu logo małego robaczka, lecz niewątpliwie także najdoskonalszej klasy artykułów i profesjonalizmowi zespołu. Sieć Biedronka ma już prawie 3 000 marketów na obszarze Polski.

Produkty oferowane poprzez sklepy Biedronka

W sklepach sieci Biedronka regularnie oczekują na nas świeże artykuły. Ich symbolem rozpoznawczym jest przy tymże wciąż to, iż możemy wejść w ich posiadanie płacąc małe pieniądze. Gdy zależy nam na wiedzy na temat tego, jakie artykuły są teraz oferowane na preferencyjnych regułach, uzyskanie tego typu danych nie winno być ciężkie, z pomocą nadchodzą nam ponieważ gazetki promocyjne, jakie oczekują na nas przy kasach.

Biedronka – co prócz artykułów spożywczych odnajdziesz w tymże sklepie?

Jak wskazuje gazetka Biedronki na kolejny tydzień, w tymże lubianym poprzez Polaków sklepie znajdziesz nie jedynie artykuły spożywcze. Odnajdziesz tam na przykład upominek dla ukochanej osoby. Obecna propozycja Biedronki obejmuje ponieważ interesujące książki. Inspiracje tygodniowe niejednokrotnie zawierają także artykuły dla zwierząt, pośród których odnajdziesz karmę dla pupila. W akcjach tematycznych znajdziesz specjalistyczne okazje obejmujące zabawki dla czworonożnego przyjaciela. Katalog Biedronki jest pełen artykułów do domu.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog