Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

DELIKATESY CENTRUM

Przeglądaj gazetkę

Delikatesy Centrum to franczyzowa sieć detalicznych marketów spożywczych. Od 2006 roku cała sieć jest nadzorowana poprzez firmę Eurocash Franczyza, jaka wchodzi w skład Grupy Eurocash. Jak sama nazwa sugeruje, Delikatesy Centrum to sklepy spożywcze proponujące zwłaszcza artykuły doskonałej klasy – smakołyki oraz delikatesy. Na ich półkach sklepowych znajdują się produkty wysokogatunkowe, w konkurencyjnych cenach. Najistotniejszą wartość w Delikatesach Centrum stanowi jakość. Dotyczy się to zarówno klasy artykułów, jak również obsługi konsumenta na największym poziomie.

Czym są Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum – są znaną siecią franczyzową, jaka łączy osobistych inwestorów i społeczne oraz publiczne spółdzielnie. W jej skład wchodzi przeszło 900 placówek umieszczonych na obszarze całej Polski. Delikatesy Centrum zaczęły własną działalność w 1999 roku, natomiast od 2006 roku sieć należy do rodziny Eurocash, co przyczyniło się do zapewnienia konsumentom dużej palety produktowej każdego dnia. W sklepach sieci odnajdziemy produkty spożywcze, chemię gospodarczą i kosmetyki.

Delikatesy Centrum – duża propozycja produktowa 

Delikatesy Centrum mają niezwykle ogromną propozycję artykułów spożywczych i produkcyjnych. W sklepach sieci znajdują się osobne stanowiska ze świeżym mięsem, nabiałem, alkoholem, warzywami i pieczywem. Sklep proponuje różne słodycze oraz artykuły, jakie nie są dostępne w pozostałych sklepach. Delikatesy Centrum mają gazetki promocyjne, jakie są publikowane systematycznie.

Zakupy, Delikarta oraz odmienne usługi

Delikatesy centrum dbając o własnych konsumentów nie jedynie zapewniając im najodpowiedniejszej klasy artykuły, lecz także proponując ogromną paletę pozostałych usług. Konsumenci mogą skorzystać z możliwości opłacania za zakupy bonami towarowymi Sodexo oraz Accor i kartami płatniczymi. Szybko doładują również własne telefony, opłacą rachunki, natomiast z programem Cash Back wypłacą gotówkę (do 200 zł). Sklepy Delikatesy Centrum prowadzą także program lojalnościowy pod nazwą „Delikarta”.

Co znajduje się w gazetce promocyjnej Delikatesy Centrum

Nim wybierzesz się na większe zakupy, należałoby poznać propozycję, jaka jest opisywana w gazetce promocyjnej Delikatesy Centrum. Dowiesz się o najbliższych promocjach na artykuły spożywcze jak szynka, lub ketchup. Przeczytasz o nowych artykułach w ofercie, jakie zachęcą Cię do zrobienia dobrego obiadu. Natomiast może Twoje dziecko potrzebuje wyprawkę do szkoły? Delikatesy Centrum pod koniec wakacji, na przykład tworzą akcję, zmniejszając ceny za zeszyty naukowe, pisaki, kredki, wszystko to, co będzie potrzebowało na pierwszy dzwonek we wrześniu.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog