Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

DINO

Przeglądaj gazetkę

Dino Polska S.A. jest polską siecią marketów spożywczo-przemysłowych prowadzących sprzedaż detaliczną. Spółka zaistniała w 1999 roku za sprawą Tomasza Biernackiego. Sklepy Dino umieszczone są przede wszystkim w niewielkich oraz średnich miastach i na przedmieściach ogromnych miast. Spółka rozpoczynała na obszarze województwa wielkopolskiego, aby sukcesywnie rozrastać się na odmienne rejony Polski. Rozwój spółki doprowadził w 2007 roku do założenia poprzez Biernackiego spółki Dino Polska Sp z o. o., natomiast dalszy intensywny rozwój sieci wymusił przeistoczenie jej w spółkę akcyjną.

Sieć Dino

Dino to polska sieć sklepów. Powstała w roku 1999 na obszarze województwa wielkopolskiego. Liczy przeszło 500 marketów, jakie we własnej ofercie posiadają zarówno produkty spożywcze jak również artykuły higieniczne. Przeszło 95% asortymentu sieci pochodzi z Polski. Sieć dba o świeże dostawy warzyw oraz owoców i jak najodpowiedniejszą jakość artykułów przy równoczesnym utrzymaniu niskich cen. W ofercie sieci znajdują się także mięso oraz wędliny marki własnej – Agro-Rydzyna. Siedziba spółki i jej centralne składy znajdują się w miejscowości Krotoszyn.

Propozycja Dino

Propozycja Dino to znakomite odbicie hasła firmy – Najbližej Ciebie. Dotyczy ono ponieważ nie jedynie odpowiedniej dla klientów lokalizacji marketów, lecz także asortymentu. Oferty marki, jakie przedstawia gazetka promocyjna Dino, są ponieważ tworzone w oparciu o potrzeby oraz wymagania lokalnych klientów. Na bogaty wybór składają się artykuły wyróżniające się doskonałą klasą oraz korzystną ceną, dzięki czemu w markecie Dino każdy odnajdzie coś dla siebie.

Sklepy spożywcze Dino umieszczone są nie jedynie w ogromnych miastach, lecz również w mniejszych miejscowościach znajduje się duża ich ilość. Cieszą się ogromną popularnością oraz są niejednokrotnie odwiedzane, gdyż proponują innego typu artykuły, szczególnie żywnościowe, w niskich cenach. Co więcej, i tak tanie artykuły również momentami dostać można jeszcze taniej.

Gazetka promocyjna Dino

Gazetka promocyjna Dino pojawia się raz w tygodniu. Odnajdziemy w niej przede wszystkim produkty tak nazywanej pierwszej potrzeby więc świeże warzywa oraz owoce, pieczywo bezpośrednio z pieca lub sery oraz wędliny. Każdy market Dino proponuje przeszło pięć tysięcy rozmaitych artykułów. W tymże świeże mięsa oraz wędliny wychodzące z własnej dystrybucji (Zakłady Mięsne Agro – Rydzyna). Prócz produktów głównych, niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym, gazetka promocyjna Dino obejmuje również produkty biurowe oraz naukowe, dodatki kuchenne, kwiaty i kosmetyki oraz chemię gospodarczą.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog