Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

KAUFLAND

Przeglądaj gazetkę

Kaufland to niemiecka sieć hipermarketów, która należy do grupy Schwarz, która prowadzi również inne marki sklepów, w tym między innymi sieć sklepów Lidl. Obecnie marka Kaufland obecna jest w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Polsce, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i Mołdawii. W sumie w tych wszystkich krajach sieć posiada około 1200 sklepów. Swoją działalność sieć rozpoczęła w 1968 roku, gdy pojawił się pierwszych sklep w miejscowości Backnang w Niemczech.

Sieć sklepów Kaufland w Polsce

Sieć w Polsce obecna jest od roku 2001, kiedy pierwszy sklep pojawił się Stargardzie, Był to początek silnej ekspansji tej marki w Polsce. Rozwinęła się dość szybko i obecnie Polska znajduje się na drugim miejscu po Niemczech jeśli chodzi o ilość kapitału zainwestowanego. Obecnie w Polsce marka posiada w sumie 213 sklepów a także zatrudnia około 15 000 pracowników. W ostatnim czasie podjęta została decyzja, w ramach której sieć dostała zgodę na przejęcie sieci sklepów Tesco, które likwidowane są w naszym kraju. Jeśli chodzi o ogólną działalność marki w naszym kraju posiada ona 6 pozycję wśród sieci handlowych jakie w Polsce funkcjonują. Firma dbając o oczekiwania klientów stara się między innymi rozwijać swoją sieć dystrybucji, która zatacza obecnie coraz szersze kręgi.

Oferta sklepów Kaufland

Firma dbając o oczekiwania klientów stara się przygotowywać jak najlepszą ofertę, dlatego lista produktów jakie spotkamy w hipermarketach jest bardzo szeroka. Każdy ma okazję szukać dla siebie dobrych propozycji, wybierać produkty, które będą jego oczekiwaniom odpowiadały. Warto zwrócić uwagę na to, że sklepy nie ograniczają swojej działalności wyłącznie do produktów spożywczych, ale oferta obejmuje również chemię, kosmetyki, drobne elementy wyposażenia wnętrz. Dlatego zaglądają do oferty faktycznie każdy coś będzie w stanie dla siebie znaleźć.

Świetne oferty promocyjne

Wybierając się do sklepów Kaufland można liczyć również na bogatą ofertę produktów, które dostępne są w promocjach. Sieć stara się nad swoją ofertą pracować, rozwija cały czas bazę produktów i dba o to, by oferować klientom jak najwięcej propozycji w najlepszych cenach Praktyką sieci jest przygotowywanie w każdym tygodniu do czwartku nowej gazetki promocyjnej, w której pojawiają się oferty obowiązujące w danym tygodniu. Dlatego warto przed weekendem zapoznać się co w danym okresie będzie oferowane w promocyjnych cenach, by wiedzieć co atrakcyjnego w określonym tygodniu będzie można kupić. Na pewno w każdym tygodniu sporo takich produktów uda się znaleźć.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog