Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

LIDL

Przeglądaj gazetkę

Lidl to sieć sklepów, która powstała w latach 30. XX wieku w Niemczech. Obecnie blisko 11000 sklepów tej marki znajduje się w 30 krajach, a w Polsce jest ich ponad 700. Lidl zapewnia swoim klientom bardzo duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Bogaty asortyment – niskie ceny

Lidl oferuje szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych. W każdy poniedziałek i czwartek pojawia się gazetka promocyjna zawierające najnowsze akcje promocyjne. Regularnie oferuje swoim klientom akcje tematyczne i sezonowe, np. “Tydzień włoski” lub “Akcja grill”, podczas których zakupić mogą produkty związane z nią w atrakcyjnych cenach. Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty przemysłowe, odzież, wyposażenie domów itp. które pojawiają się w ofercie w każdy czwartek. 

Lidl Plus- dodatkowe korzyści

Lidl oferuje klientom bezpłatną aplikację dostępną na urządzenia z systemem Android i IOS. Klienci znajdą w niej aktualne gazetki promocyjne oraz specjalnie przygotowane kupony rabatowe, obniżające ceny najpopularniejszych produktów. Każde zakupy generują zdrapkę, w której otrzymać można dodatkowe promocje. Dużym udogodnieniem są e-paragony zapisywane automatycznie na koncie, które ułatwiają monitorowanie swoich zakupów oraz zwroty lub reklamacje zakupionych produktów.

Kuchnia Lidla

Sieć organizuje specjalny cykl zatytułowany “Kuchnia Lidla”. Jest on specjalnie przygotowywany przez znanych kucharzy, cukierników i youtuberów, którzy tworzą z produktów dostępnych w sklepie pyszne dania i wypieki. Wszystkie przepisy znaleźć można na stronie internetowej oraz na kanale na YouTube. Kilka razy w roku sieć wydaje również tematyczną książkę kucharską. 

Zamawiaj bezpiecznie i wygodnie w sklepie on-line

Lidl oferuje klientom możliwość dokonywania zakupów on-line. W asortymencie sklepu internetowego znajdują się setki produktów w takich kategoriach, jak m.in. Odzież i obuwie, wyposażenie domu, dziecko i ogród. Sklep oferuje darmową dostawę produktów powyżej 149 zł oraz możliwość bezpłatnych zwrotów w ciągu 30 dni.

“Produkt Polski – kupuj świadomie” w sklepach LIDL

Lidl Polska stawia na produkty polskich producentów i bardzo mocno wspiera ich rozwój. Sprzedaż artykułów spożywczych pochodzących od polskich producentów stanowi ponad 70% wszystkich obrotów firmy. Aby ułatwić konsumentom znalezienie na półkach produktów pochodzących z Polski, zostały one oznaczone znaczkiem “Produkt Polski”. Wybierając te produkty klienci mają pewność, że zostały one wytworzone w kraju z rodzimych surowców.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog