Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

MAKRO

Przeglądaj gazetkę

Makro to niemiecka sieć samoobsługowych hurtowni, od wielu lat funkcjonująca również w Polsce. W przeciągu dekady zdążyła ona wrosnąć w biznesowy krajobraz Polski, stojąc się jedną spośród najbardziej lubianych na rynku firm.

Asortyment Makro

Ze względu na potrzeby konsumentów, tworzących spółki, firmy lub prowadzących swoją działalność, w Makro można zakupić produkty niemalże z każdej grupy. Po pierwsze- żywność. Tu można kupić mnóstwo artykułów, jakich nie odnajdziecie w pozostałych sklepach. Owoce oraz warzywa są sprowadzane z całego świata, można więc sprawdzić wielu smaków, o jakich do tejże chwili nie miało się pojęcia bądź powrócić do tychże, jakie poznało się podczas podróży za granicą. Codziennie do sklepów przekazywane są świeże ryby morskie, słodkowodne oraz owoce morza i mięso wszystkiego typu.

Makro – co możesz w nim zakupić?

Makro prowadzi sprzedaż detaliczną, lecz również także hurtową. Ogromną większośc niewielkich sieciowych hipermarketów wyposaża obecnie Makro. Gazetka Makro ma podzielone działy tematyczne, od śniadania, po obiad, aż po wieczór. Oferty Makro są tworzone zgodnie z porą roku, lub okresem. Gdy zbliża się czas letni, w wyposażeniu gazetki odnajdziemy artykuły wyznaczone na grillowanie, świeże owoce oraz warzywa, jakie wychodzą od lokalnych partnerów. Makro jest na bieżąco z nowoczesną techniką, bowiem wprowadziło aplikację na telefon, dzięki której otrzymamy specjalne rabaty na niektóre artykuły. To niezwykle ciekawa oraz atrakcyjna propozycja!

Gazetka promocyjna Makro

Gazetka promocyjna Makro ma informacje o promocjach oraz nowościach pojawiających się w ofercie jednej spośród najpopularniejszych hurtowni dla każdego. W gazetce odnajdziesz katalog artykułów objętych promocjami oraz rabatami (zarówno artykułów spożywczych, jak również produktów typowo produkcyjnych) i informacje o interesujących nowościach pojawiających się w ofercie tego dystrybutora. Gazetka promocyjna Makro dostępna jest w punktach sprzedaży (hurtowniach Makro), noszą ją także hurtownicy.

Czemu kupić w sklepach Makro?

Dzięki bezpośredniej współpracy z wytwórcami, skutecznej organizacji i małym marżom Makro utrzymuje ceny proponowanych artykułów na bardzo niskim poziomie. Gazetka promocyjna Makro Cash and Carry to kopalnia wiedzy, dzięki której będziesz móc korzystać z dużej palety zniżek. Makro pamięta o wszystkim, więc każda obecna gazetka została rozłożona na parę grup tematycznych przystosowanych do aktualnych potrzeb konsumentów. W czasie letnim należałoby przeglądać gazetkę Ogród oraz gazetkę Grill.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog