Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

MILA

Przeglądaj gazetkę

MILA stanowi działającą od 2015 roku sieć marketów typu poximity supermarket. Powstała na skutek uwolnienia się spółki Market-Detal od firmy Polomarket. Posiadacz Market-Detal, Artur Kasner, postanowił zbudować swoją sieć marketów detalicznych specjalizujących się w handlu artykułami z takich grup jak mięsa oraz wędliny, owoce oraz warzywa i pieczywo oraz ciasta. Zmiana szyldu wystąpiła w roku 2015 oraz otoczyła 170 poprzednich marketów Polomarket. Mila szybko się rozwinęła oraz w przeciągu roku uruchomiła następne 20 marketów.

Co należy wiedzieć o sklepach Mila?

Mila to sieć sklepów skoncentrowana na sprzedaży artykułów spożywczych. Przedsiębiorstwo Mila to długa tradycja na lokalnym rynku i teraz przeszło 188 sklepów na obszarach całego państwa. W każdym sklepie Mila można się cieszyć z chrupiącego pieczywa, przepysznych ciastek niczym manna z nieba, dobrego mięsa o najdoskonalszej jakości, zawsze świeżych warzyw oraz owoców, dobrego piwa, interesujących smaków z rozmaitych krajów z całego świata oraz wielu pozostałych smakołyków oraz zakąsek. W relacjach handlowych i w stosunkach z kontrahentami sieć marketów Mila stawia na wiarygodność i odpowiedzialność. Ciągłe podnoszenie zaufania jest środkiem do sukcesu i zadowolenia obu stron. Zadowolenie konsumentów określane jest poprzez sieć motorem wysiłku w przebiegu stałego doskonalenia oraz nie są to puste słowa!

Jakość na pierwszym miejscu

Należałoby zaobserwować, iż sklepy Mila jako jedne z nielicznych proponują własnym konsumentom pieczywo pieczone na miejscu ze świeżego, natomiast nie głęboko mrożonego ciasta. Z przeznaczeniem rozwijają swoją markę własną o nazwie „Smak tradycji”. Pod jej szyldem proponują wędliny z dużą ilością mięsa, poddane niekonwencjonalnej obróbce wędzenia i wsparte na staropolskich recepturach. Do Mili należałoby zajrzeć także w szukaniu artykułów lokalnych i wschodnich smaków. Artykuły własne i składniki kuchni świata systematycznie pojawiają się także w gazetkach promocyjnych sieci w niezwykle korzystnych cenach.

Mila – co możesz w niej zakupić?

Każda gazetka sklepu Mila jest oryginalna oraz doskonała. Przedstawia unikalne oferty, promocje w niskich cenach. Mila jest siecią marketów, jakie pod uwagę biorą współczesne czasy oraz pragną zbudować doskonałe opcje dla każdego spośród nas. Jest wiele osób, jakie chorują na duże nietolerancje pokarmowe. Mila to wszystko uwzględnia we własnej ofercie. Prócz artykułów głównych w sklepie możemy zakupić nabiał, sery, natomiast również na bieżąco pieczone są świeże kajzerki z nie zamrożonego ciasta. Wypieki są powtarzane wielokrotnie w przeciągu dnia, żeby każdy konsument mógł skorzystać.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog