Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

TESCO

Przeglądaj gazetkę

Tesco to jedna z czołowych sieci sklepów samoobsługowych, która działa na polskim rynku. Klienci mogą korzystać zarówno z oferty osiedlowych supermarketów, jak i większych hipermarketów kompaktowych. Dodatkowo Tesco wzbogaca swoje usługi o stacje paliw, bistro działające w hipermarketach oraz usługę e-zakupów z dostawą do domu.

Oferta produktowa Tesco

Sieć sklepów Tesco zdobyła uznanie klientów, dopasowując swoją ofertę do różnych ich potrzeb. W związku z tym powstały trzy formaty sklepów o rosnącej powierzchni (supermarkety- SM, compact hipermarkety- CHM, hipermarkety- HM) oraz Tesco Extra. Każdy ze sklepów oferuje bazowy, stały asortyment, a wraz z kolejnym formatem i większą powierzchnią sprzedażową w asortymencie pojawiają się dodatkowe linie produktów. Największe formaty sklepów posiadają zróżnicowane i szerokie grupy produktowe: spożywcze, chemii domowej, kosmetyki, przemysłowe oraz tekstylne. Firma stara się również na bieżąco aktualizować ofertę produktową, by proponować swoim klientom ciekawy wybór.

Marka własna Tesco

Tesco wychodzi na przeciw różnym oczekiwaniom klientów. Aby jak najlepiej spełniać ich potrzeby wprowadziło do swojej oferty tanie i dobrej jakości produkty marki własnej. Artykuły Tesco Value charakteryzują się konkurencyjną ceną, zachowując jednocześnie normy smaku, produkcji oraz jakości. Specjalną linią produktów- dedykowaną koneserom smaku oraz osobom, które poszukują artykułów premium- jest Tesco Finest, która wyróżnia się perfekcyjną jakością i elegancką szatą graficzną. Wprowadzając dwie różnorodne linie produktów, jak i szeroki asortyment innych producentów, sklep stanowi doskonałe miejsce do wygodnych, codziennych zakupów.

Clubcard, czyli dodatkowe korzyści

Program lojalnościowy Clubcard gwarantuje klientom Tesco dodatkowe udogodnienia i atrakcyjne promocje. Dzięki zebranym na karcie punktom można zyskać bony i kupony na zakupy, a także korzystać z rabatów przewidzianych wyłącznie dla posiadaczy karty Clubcard. Informacje o bieżących promocjach znajdują się oczywiście w gazetkach promocyjnych, a także cyklicznych newsletterach wysyłanych na podany przez klienta e-mail. Jeszcze więcej korzyści można czerpać, korzystając aplikacji mobilnej Tesco. Aplikacja umożliwia zapisanie numeru karty, dzięki czemu można ją wygodnie skanować przy każdym zakupach bez potrzeby posiadania fizycznego nośnika. 

Gazetki promocyjne

Aktualne oferty i promocje znajdują się w gazetkach promocyjnych, dostępnych w wersjach elektronicznych i papierowych. Nowe promocje pojawiają się każdego tygodnia. Oprócz standardowej gazetki promocyjnej dostępne są zazwyczaj dodatkowe katalogi uzależnione od sezonu handlowego.

 

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog