Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

ŻABKA

Przeglądaj gazetkę

Sieć sklepów Żabka obejmuje już przeszło 5000 sklepów w całej Polsce. W ich propozycji znajdują się artykuły normalnego użytku, produkty spożywcze, napoje oraz alkohole. Konsumenci chętnie wybierają ową sieć ze względu na duży asortyment artykułów oraz dobre godziny otwarcia, jakie pozwolą zrobić zakupy także wieczorem, w weekend lub chociażby w dni świąteczne. Sklepy charakteryzują się również atrakcyjnymi cenami oraz propozycjami promocyjnymi, o jakich informuje wydawana raz na dwa tygodnie gazetka Żabka.

Historia sklepu Żabka

Sieć sklepów Żabka powstała w 1998 roku, rozpoczynając niezwykle istotny krok w rozbudowy polskiego rynku FMCG. To właśnie wówczas, jako opcja dla super oraz hiper marketów, powstało siedem pierwszych sklepów tejże sieci. Pierwsze sklepy były testem, jaki miał pokazać czy na naszym rynku odnajdzie się miejsce dla niewielkich marketów. Żabka szybko zyskała popularność pośród klientów, wykazując, iż potrzeba robienia zakupów w niewielkich sklepach jest jednakowo ogromna.

Sklepy Żabka

Żabka to sieć blisko 6 tys. małych sklepów typu modern convenience, jaka funkcjonuje w Polsce od ponad 20 lat. Mimo niewielkiej przestrzeni, w każdej placówce marki możesz regularnie napotkać się z dużym wyborem rozmaitych artykułów w korzystnych cenach. Gazetka promocyjna Żabka oraz sklepowe półki to przede wszystkim duża propozycja artykułów spożywczo-przemysłowych i dobrych alkoholi. Podstawą wszystkich przedsięwzięć sklepów Żabka jest bliskość oraz wygoda klientów.

Propozycja Żabki

Żabka to nie jedynie typowy sklep. Jej założeniem jest ułatwianie Ci życia na każdym kroku. W większości sklepów działa Żabka Cafe, więc miejsce, w jakim możesz zakupić najpyszniejszą kawę, zakąski oraz dania na ciepło, jak zapiekanki, tortille lub hot dogi. Natomiast to wszystko w korzystnych cenach, jakie są jeszcze bardziej atrakcyjne, gdy kupisz zakąskę w komplecie z napojem – zimnym czy gorącym. Natomiast oferta sklepów Żabka jest zdecydowanie większa. W sklepie możesz wypłacać pieniądze, natomiast również regulować codzienne rachunki. Co więcej, pośród usług Żabki znajduje się także możliwość odebrania przesyłki.

Promocje w Żabce

Wszyscy konsumenci sieci wiedzą, ile niespodzianek regularnie czeka na nich w sklepach Żabka – całe multum. Co zrobić, aby podążać za nimi wszelkimi i kupić więcej za mniej? Dobrym wyjściem będzie zainstalowanie na własnym telefonie bądź tablecie aplikacji mobilnej Żabka. Na tej właśnie aplikacji możemy zobaczyć, jakie obecnie promocje obowiązują w sklepach.

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog