Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

DECATHLON

Przeglądaj gazetkę

Decathlon – sport w niskiej cenie

Szukasz niedrogich i dobrych jakościowo akcesoriów lub sprzętu sportowego? Decathlon wychodzi z ofertą sprzętu i odzieży wysokiej jakości przy zachowaniu najniższej ceny. Doskonale wiadomo, że sport zależnie od stopnia zaawansowania czy rodzaju, wymaga nie tylko kondycji i nabytych umiejętności, ale także sprzętu, który będzie niezawodny. Dzięki produktom, które zawierają te cechy mamy pewność, że każda dyscyplina sportowa będzie przynosiła wyłącznie korzyści i będzie daleka od kontuzji czy nieprzyjemnych doznań. Sprzęt sportowy we francuskiej sieci sklepów sportowych Descathlon ,to gwarancja komfortu i wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Pierwszy sklep został otworzony w 1976 roku w myśl stworzenia miejsca, które pozwoli na zakup niedrogiego sprzętu sportowego i odzieży. Aktualnie Decathlon liczy blisko 50 sklepów stacjonarnych w Polsce, dzięki czemu setki tysięcy klientów mogą skorzystać z atrakcyjnych cenowo i jakościowo produktów na terenie kraju.

Sportowa oferta dla każdego

W ofercie sklepu sportowego Decathlon, znajdziemy produkty najbardziej cenionych marek sportowych od wielu lat. NIKE, Adidas czy Asics, będących liderami wśród producentów sprzętu i odzieży sportowej dla amatorów i profesjonalistów. Szeroki asortyment sklepu sportowego zawiera obuwie i odzież dedykowaną dla wielu dyscyplin sportowych i osób uprawiających sport bez względu na wiek. Oferta sklepu Decathlon to także sprzęt sportowy, dzięki czemu nie musimy się martwić o brak roweru, kiedy pogoda będzie sprzyjała sportom na zewnątrz, ale również wyposażymy się w kije trekkingowe czy rolki. Sieć sklepów sportowych prowadzi sprzedaż internetową oraz stacjonarną, dzięki czemu możemy wybrać ulubiony sprzęt osobiście lub za pośrednictwem strony internetowej – intuicyjnie i z dostawą pod drzwi.

Niska cena i gwarancja jakości

Niskie ceny w Decathlon to podstawa działalności tej firmy, dzięki czemu zyskała wierne grono klientów, którzy wracają po sprzęt sportowy w niskich cenach. Na łamach strony internetowej www. decathlon.pl możemy sprawdzić najnowsze promocje i rabaty, które – ku uciesze klientów – są na bieżąco aktualizowane i modyfikowane. Wszystko w celu zadowolenia jak największego grona osób zainteresowanych najlepszym sprzętem sportowym, odzieżom wielofunkcyjną i niezawodnym akcesoriom, które przydają się w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Promocje w Decathlon to gratka dla fanów sportu, którzy chcą upolować produkty sportowe znanych marek w niskich cenach. Decathlon dysponuje również markami własnymi – Artengo, Domyos, Fouganza, Kalenji, Nabaiji, Quechua, Tribord, Wed’ze. 

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog