Codzienna aktualizacja ofert promocyjnych

MATRES SPORT

Przeglądaj gazetkę

Sieć sklepów Martes Sport ma swoje początki w roku 1993. 25 lat doświadczenia i ogrom pracy włożonej w rozwój firmy sprawiło, że cała spółka niezwykle dynamicznie się rozwinęła, dzięki czemu już w sierpniu 2016 roku ta właśnie firma zanotowała 75 milionów złotych zysków. Obecnie sklepy Martes Sport znajdują się niemalże w całej Polsce, a liczba placówek jest większa aniżeli 200. Oczywiście sklep ten działa nie tylko stacjonarnie, ale również produkty z oferty Martes Sport możemy zakupić również w internecie. W sierpniu 2016 roku firma ta otworzyła pierwszy sklep poza granicami kraju, a mianowicie w Czechach.

Sklepy Martes – Historia

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą firmy zajmujące się produkcją, wysyłką i sprzedażą detaliczną produktów sportowych na rynku Europy Centralnej oraz Wschodniej, zatrudniające przeszło 3000 osób. Historia Grupy sięga 1993 roku. Przeszło 20 lat doświadczeń, solidne zaplecze pieniężne, nieustannie powiększany kapitał ludzki oraz zoptymalizowana sieć logistyczna stanowią filary jej wzmocnionej pozycji. Czynią również z tworzących ją firm wiarygodnych partnerów handlowych, jacy nie jedynie sami intensywnie się rozwijają, lecz także pomagają odnosić sukces własnym klientom.

Sklepy Martes – czemu należałoby tam kupić?

Martes Sport to nie jedynie możliwość zakupu w sklepach stacjonarnych, lecz także w sklepie internetowym, dzięki czemu można kupić ukochane artykuły nie wychodząc z domu. Ogromny udział popularnych firm powoduje, iż w sklepach Martes Sport odnajdziesz artykuły wysokiej klasy w konkurencyjnych cenach. Sklepy Martes Sport proponują wszechstronny wybór odzieży sportowej oraz outdoorowej lecz także takie dodatki sportowe jak rowery górskie lub buty do biegania. W sklepach można także odnaleźć wszystko co potrzebne do uprawiania turystyki pieszej na każdym, chociażby najbardziej wymagającym, szlaku.

Bardzo szeroka oferta promocyjna

Sklepy Marteres Sport dysponują zarówno ofertą stałą, jak również promocyjnej. W obu tych ofertach, możemy znaleźć zarówno różnego rodzaju ubrania, jak i artykuły sportowe, jakie niezbędne są do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, takich jak na przykład pływanie, jazda rowerowa, fitness, narciarstwo, tenis, jak również wiele innych dyscyplin. Wybór specjalistycznej odzieży w tych sklepach jest bardzo duży, dzięki czemu możemy kupić na przykład stroje kąpielowe, bluzy, bluzki, koszulki, jak i wiele innych. Wszystkie przytoczone artykuły nie raz możemy znaleźć w naprawdę niezwykle niskich cenach.

 

BLOG

Ostatnio dodano na nasz blog